Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na AWFie
2015-04-10
WystÄ™p ZTLu otworzy PoznaÅ„ski Festiwal Nauki i Sztuki na naszej uczelni w najbliższy czwartek 16 kwietnia o godz. 10.00 w Auli AWF.
Zapraszamy serdecznie na to oraz pozostałe festiwalowe wydarzenia -> program: http://www.awf.poznan.pl/files/roboczy/PROGRAM_FNIS_AWF_15.pdf
Występ ZTLu otworzy Poznański Festiwal Nauki i Sztuki na naszej uczelni w najbliższy czwartek 16 kwietnia o godz. 10.00 w Auli AWF. Zapraszamy serdecznie na to oraz pozostałe festiwalowe wydarzenia: program.
Obóz kondycyjno-artystyczny 2015 już za nami
2015-04-02
Kolejny obóz zespoÅ‚owy minÄ…Å‚ nam w iÅ›cie bajecznym nastroju. PrzywitaliÅ›my w naszych szeregach prawdziwie rock'n'rollowÄ… mÅ‚odÄ… grupÄ™, odbyliÅ›my warsztaty z taÅ„ców kaszubskich z przemiÅ‚ym Panem Markiem, przepracowaliÅ›my program do nadchodzÄ…cego sezonu koncertowego oraz wypracowaliÅ›my kolejne taneczne (i nie tylko) wspomnienia. Po raz kolejny nasi tancerze i muzycy udowodnili, że impreza przebierana zobowiÄ…zuje - zapraszamy do naszej galerii
XIX Targi Edukacyjne
2015-03-23

W minionÄ… sobotÄ™ podczas XIX Targów Edukacyjnych w Poznaniu nasi tancerze zaprezentowali siÄ™ w choreografii mazura oraz kujawiaka z oberkiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii

XIX edycja Targów Edukacyjnych
2015-03-10
Serdecznie zapraszamy na nasz wystÄ™p w ramach XIX edycji Targów Edukacyjnych. "PoznaÅ„" zaprezentuje siÄ™ w choreografii mazura oraz kujawiaka z oberkiem w sobotÄ™, 21 marca, o godz. 12.30 na dużej scenie w pawilonie 8A MiÄ™dzynarodowych Targów PoznaÅ„skich.
Konferencja EUROmediCAT
2015-02-06
Na początku lutego mieliśmy okazje zaprezentować się podczas Konferencji EUROmediCAT w Centrm Kongresowo-Dydaktycznym UM w Poznaniu. Kilka zdjęć z wydarzenia pojawiło się w naszej galerii.
Świąteczna Bimba wyruszyła na ulice Poznania po raz trzeci!
2014-12-15
14 grudnia tancerze ZTL "PoznaÅ„" AWF po raz trzeci wraz z MPK zaprosili poznaniaków do wspólnego kolÄ™dowania podczas podróży tramwajem. PiÄ™knie oÅ›wietlona i udekorowana bimba wesoÅ‚o pomykaÅ‚a po przystrojonych już ulicach Poznania. Serdecznie dziÄ™kujemy za wspólnie spÄ™dzone chwile i zapraszamy znów za rok do naszego rozÅ›piewanego tramwaju!
Świąteczna Bimba z Zespołem Tańca Ludowego "Poznań" AWF
2014-12-10

Jak co roku, MPK PoznaÅ„ oraz Klub MiÅ‚oÅ›ników Pojazdów Szynowych zaprasza na przejazd ÅšwiÄ…teczna BimbÄ…. 14 grudnia Gwiazdorom, Å›nieżynkom oraz Konduktorom towarzyszyć bÄ™dzie ZespóÅ‚ TaÅ„ca Ludowego „PoznaÅ„” AWF. Zapraszamy mieszkaÅ„ców naszego miasta do wspólnego kolÄ™dowania wraz z czÅ‚onkami zespoÅ‚u podczas podróży tramwajem po ulicach Poznania. Do przejażdżki rozÅ›piewanym pojazdem zapraszamy w niedzielÄ™ 14 grudnia, pomiÄ™dzy godzinami 12.00, a 18.00. Na pasażerów oczekiwać bÄ™dÄ… tancerze w oryginalnych strojach ludowych wraz z kapela ludowÄ…. Mamy nadziejÄ™, że umilimy naszym pasażerom czas zakupowych szaleÅ„stw, zapewnimy chwilÄ™ radoÅ›ci oraz wprowadzimy w iÅ›cie Å›wiÄ…teczny nastrój.

SzczegóÅ‚y akcji oraz peÅ‚na trasa przejazdu:

dostÄ™pna na portalu Facebook.