W dniach 8-11 marca tańczymy 20 godzin dziennie
2012-03-06
ZespóÅ‚ wyjeżdża na kolejny obóz taneczny do Rudna. Oznacza to dÅ‚ugie godziny prób i powtórki na wieczornym parkiecie. Obiecujemy fotorelacjÄ™ z wyjazdu.
ZTL na Targach Edukacyjnych
2012-01-30
Zapraszamy na nasz występ na Targach Edukacyjnych w Poznaniu. Już w najbliższą niedzielę o godz 12 i 12:50 w pawilonie nr 3 w specjalnej strefie poświęconej uczelniom wyższym. Będziemy tam razem z Akademią Wychowania Fizycznego z Poznania.
Relacja z koncertu w Hotelu Andersia
2012-01-25
Krakowiak i Mazur w wykonaniu ZTL uświetnił Bal Wielkopolan w Hotelu Andersia w Poznaniu. Na naszym profilu na Facebooku opublikowaliśmy galerię zdjęc z tego wydarzenia. Polecamy!

Jubileusz 30-lecia ZTL "Poznań" AWF
2012-01-05
Pracujemy intensywnie nad przygotowaniami do Jubileuszu 30-lecia istnienia ZTL "PoznaÅ„" AWF. Wszystkich byÅ‚ych tancerzy i czÅ‚onków ZespoÅ‚u zapraszamy do kontaktu. Mamy nadziejÄ™ zobaczyć Was wszystkich jeszcze raz na scenie.
Prosimy o przekazywanie 1% podatku
2012-01-04
Zwracamy siÄ™ z wielkÄ… proÅ›bÄ… do wszystkich przyjacióÅ‚ ZTL "PoznaÅ„" AWF o przekazywanie 1% swojego podatku na rehabilitacjÄ™ syna naszej byÅ‚ej tancerki. Publikujemy list od Sebastiana, w których zawarte sÄ… informacje jak można przekazać swój 1%.
Życzenia Świąteczne
2011-12-22
Z okazji ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2012  wszystkim tancerzom i przyjacioÅ‚om ZespoÅ‚u TaÅ„ca Ludowego "PoznaÅ„" Akademii Wychowania Fizycznego oraz Åšwiatowego PrzeglÄ…du Folkloru INTEGRACJE przesyÅ‚amy najserdeczniejsze życzenia.
ZTL na Targach Pracy AWF
2011-11-30
Zapraszamy na IX Targi Pracy organizowane przez AkademiÄ™ Wychowania Fizycznego w Poznaniu. O godzinie 10 w holu gÅ‚ównym na ul. Królowej Jadwigi rozpocznie siÄ™ panel dyskusyjny o wolontariacie jako pierwszym kroku do znalezienia pracy. O wolontariuszach-tancerzach naszego zespoÅ‚u opowie MaÅ‚gosia Fraszewska.
SzczegóÅ‚owy program wydarzenia dostÄ™pny na stronie AWF.
Relacja z koncertu w Kórniku.
2011-11-17
W zakładce Galeria na naszej stronie można zobaczyć fotorelację z koncertu w Dniu Niepodległości.
Poza tym na FanPage ZespoÅ‚u TaÅ„ca Ludowego "PoznaÅ„" AWF na Facebooku obejrzeć mozna nagranie video z wykonania Mazura z opery Straszny Dwór StanisÅ‚awa Moniuszki.
Polecamy!

Znajdź nas: http://www.facebook.com/#!/ZTLPoznanAWF
Przygotowania do koncertu z okazji Dnia Niepodległości
2011-11-08
Intensywnie pracujemy nad Mazurem z opery Straszny Dwór StanisÅ‚awa Moniuszki. Już w najbliższy piÄ…tek ZespóÅ‚ TaÅ„ca Ludowego "PoznaÅ„" AWF zaprezentuje siÄ™ na Balu NiepodlegÅ‚oÅ›ci w Kórniku. Wkrótce fotorelacja z wydarzenia.
Mamy nowych członków w zespole
2011-10-17
DziÄ™kujemy wszystkim za zainteresowanie naszym zespoÅ‚em. Nowych tancerzy witamy w rodzinie. Wszyscy, którzy jeszcze chcieliby doÅ‚Ä…czyć do grupy poczatkujÄ…cej proszeni sÄ… o kontakt mailowy na adres ztlpoznan@awf.poznan.pl. Próby we wtorki i czwartki o godz. 19 w sali gimnastycznej Domu Studenckiego AWF na ul. Åšw. Rocha 9. Zapraszamy!