Prosimy o przekazywanie 1% podatku
2012-01-04

W lipcu 2010, w wieku 25 lat uległem bardzo poważnemu wypadkowi -motocyklowemu (stłuczenie pnia mózgu, złamanie kręgosłupa).

Długo walczyłem o życie i stan, w jakim jestem obecnie. Niestety wciąż wymagam stałej pomocy innych osób oraz systematycznej rehabilitacji.

Jeszcze nie chodzę, ale uczę się wstawać i robić pierwsze kroki. Mam dużo sił i wiary, że będzie lepiej. Codzienna rehabilitacja w domu i dobrych ośrodkach jest bardzo kosztowna i przekracza często możliwości finansowe naszej rodziny.

Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc, a  wszystkim Państwu, którzy już wcześniej wsparli mnie darowiznami oraz przekazali 1% swojego podatku dochodowego, oraz tym, którzy się na taką pomoc zdecydują teraz i w przyszłości – SERDECZNIE DZIĘKUJĘ Sebastian

Fundacja NADZIEJA Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych, ul. Wolności 22/1, 63-400 Ostrów Wielkopolski, prowadzi subkonto nr : 08 8430 0009 2002 0005 1347 0113 służące do darowizn na moje leczenie i rehabilitację  dopisek w tytule: „Na leczenie i  rehabilitację Sebastiana Łukackiego”.

Aby przekazać 1 % podatku proszę wpisać  w zeznaniu podatkowym nr KRS fundacji: 0000198280  a w polu Cel szczgółowy : Sebastian Łukacki

…. miałem swój świat i normalne życie , teraz mam NADZIEJĘ…                Sebastian