Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
XIX Targi Edukacyjne
2015-03-23

W minioną sobotę podczas XIX Targów Edukacyjnych w Poznaniu nasi tancerze zaprezentowali się w choreografii mazura oraz kujawiaka z oberkiem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w naszej galerii

XIX edycja Targów Edukacyjnych
2015-03-10
Serdecznie zapraszamy na nasz występ w ramach XIX edycji Targów Edukacyjnych. "Poznań" zaprezentuje się w choreografii mazura oraz kujawiaka z oberkiem w sobotę, 21 marca, o godz. 12.30 na dużej scenie w pawilonie 8A Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Konferencja EUROmediCAT
2015-02-06
Na początku lutego mieliśmy okazje zaprezentować się podczas Konferencji EUROmediCAT w Centrm Kongresowo-Dydaktycznym UM w Poznaniu. Kilka zdjęć z wydarzenia pojawiło się w naszej galerii.
Świąteczna Bimba wyruszyła na ulice Poznania po raz trzeci!
2014-12-15
14 grudnia tancerze ZTL "Poznań" AWF po raz trzeci wraz z MPK zaprosili poznaniaków do wspólnego kolędowania podczas podróży tramwajem. Pięknie oświetlona i udekorowana bimba wesoło pomykała po przystrojonych już ulicach Poznania. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zapraszamy znów za rok do naszego rozśpiewanego tramwaju!
Świąteczna Bimba z Zespołem Tańca Ludowego "Poznań" AWF
2014-12-10

Jak co roku, MPK Poznań oraz Klub Miłośników Pojazdów Szynowych zaprasza na przejazd Świąteczna Bimbą. 14 grudnia Gwiazdorom, śnieżynkom oraz Konduktorom towarzyszyć będzie Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wspólnego kolędowania wraz z członkami zespołu podczas podróży tramwajem po ulicach Poznania. Do przejażdżki rozśpiewanym pojazdem zapraszamy w niedzielę 14 grudnia, pomiędzy godzinami 12.00, a 18.00. Na pasażerów oczekiwać będą tancerze w oryginalnych strojach ludowych wraz z kapela ludową. Mamy nadzieję, że umilimy naszym pasażerom czas zakupowych szaleństw, zapewnimy chwilę radości oraz wprowadzimy w iście świąteczny nastrój.

Szczegóły akcji oraz pełna trasa przejazdu:
 
dostępna na portalu Facebook. 

 

Spotkanie opłatkowe "Poznania"
2014-12-02
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 11 grudnia, w czwartek, o godz. 19.00 w sali 264 budynku głównego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
VIII Festiwal Tańca
2014-12-01
Serdecznie zapraszamy na VIII Festiwal Tańca, organizowany przez Zakład Tańca i Fitnessu AWF w Poznaniu. Obok pokazów tańca współczesnego, towarzyskiego oraz pokazów sportowych na scenie oczywiście pojawi się ZTL "Poznań". Wszystkich zainteresowanych różnorodnymi formami tańca zapraszamy 4 grudnia na godz. 18.30 do Auli AWF przy ul. Królowej Jadwigi 27/39.
Folk Me Tonight już za nami...
2014-11-24
Folk Me Tonight to impreza dla pasjonatów folkloru. 20 listopada ruszyła po raz trzeci! Jak zwyle bawiliśmy się przy akompaniamencie poznańskich kapel ludowych oraz w rytm muzyki zapuszczanej przez DJ-a EMPE. Podczas trzeciej edycji w bałkańskie klimaty przeniosła nas Anna Trąbała, która poprowadziła tańce korowodowe. Kilka zdjęć z tej imprezy odnajdziecie w naszej Galerii. Do zobaczenia na kolejnej szalonej, folklowej nocy! Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www