FOLK ME TONIGHT! vol. 2
2014-05-16
Po raz drugi spotkamy się na najbardziej folklowej imprezie w Poznaniu! Pierwsza edycja przerosła nasze oczekiwania i udowodniła, że nasze środowisko ludowe jest spragione takich spotkań.
Do wspólnej zabawy zapraszamy aktualnych oraz byÅ‚ych muzyków i tancerzy zespoÅ‚ów ludowych, jak również osoby, które dopiero chcÄ… rozpocząć swojÄ… przygodÄ™ z folklorem.
After party w etno-folkowym klimacie rozkrÄ™ci DJ EMPE.
Widzimy siÄ™ 23 maja o godz. 21.00 w Akademickim Centrum Kultury TROPS. WiÄ™cej informacji odnajdziecie na portalu Facebook.
After party w etno-folkowym klimacie rozkrÄ™ci DJ EMPE.
INTEGRACJE w ramach "Imprez Wartych Poznania"
2014-05-16

Jutro, tj. w sobotÄ™ 17 maja, na Placu WolnoÅ›ci w Poznaniu odbÄ™dzie siÄ™ event "Imprezy Warte Poznania". WÅ›ród wystawiajÄ…cych siÄ™ projektów nie zabraknie Åšwiatowego PrzeglÄ…du Folkloru "INTEGRACJE", którego już od 14 lat jesteÅ›my Gospodarzami. Zapraszamy na nasze kolorowe stoisko pomiÄ™dzy godz. 15.00, a 24:00. Do zobaczenia!

Festiwal Folklorystyczny w Meksyku!
2014-04-22

W dniu 24 kwietnia ZTL "PoznaÅ„" wyrusza w dÅ‚ugÄ… podróż do Meksyku, gdzie bÄ™dziemy promować polski folklor oraz naszÄ… uczelniÄ™ podczas MiÄ™dzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego "Vallarta Azteca". Po Festiwalu w miejscowoÅ›ci Puerto Vallarta zaprezentujemy siÄ™ podczas koncertów w innych miastach. Wyjazd bÄ™dzie również okazjÄ… do spotkania siÄ™ z zespoÅ‚em Grupo Folklorico Vallarta Azteca, który w 2011 roku goÅ›ciÅ‚ na organizowanym przez nas ÅšPF "INTEGRACJE". Do Polski wrócimy 9 maja - mamy nadziejÄ™, że bÄ™dziecie trzymać kciuki za nas oraz same udane koncerty!

Pierwsza impreza "Folk Me Tonight" za nami!
2014-03-28
ByÅ‚ OGIEŃ! Pierwsza impreza "Folk Me Tonight" za nami! DziÄ™kujemy wszystkim za niesamowitÄ… zabawÄ™, a muzykom za Wasz liczny odzew oraz  pomoc w realizacji wydarzenia.  Do zobaczenia ponownie na parkiecie "Folk Me Tonight" w maju! WiÄ™cej informacji oraz zdjęć z wydarzenia na portalu Facebook.
Drzwi Otwarte AWF
2014-03-24
W mioniony weekend ZTL wystÄ…piÅ‚ podczas Drzwi Otwartych AWF. "PoznaÅ„" zaprezentowaÅ‚ fragmentu choreografii "Wielkanoc w Beskidach". Tancerze zaprosili przyszÅ‚ych studentów do kolorowego stoiska informacyjnego na temat ZespoÅ‚u, gdzie zachÄ™cali do wstÄ…pienia w nasze szeregi.
FOLK ME TONIGHT!
2014-03-18

Polka ciÄ™ta, oberek i tramblanka taÅ„czone nie na scenie lub sali gimnastycznej, ale na parkiecie klubu studenckiego przy akompaniamencie grajÄ…cej na żywo kapeli ludowej! Folk me tonight to impreza przede wszystkim dla ludzi, których pasjÄ… jest taniec i muzyka ludowa, i którzy chcÄ… jÄ… dzielić z innymi.

Zapraszamy przede wszystkim byÅ‚ych i aktualnych czÅ‚onków zespoÅ‚ów ludowych, bo to wÅ‚aÅ›nie WY swoim entuzjazmem i spontanicznoÅ›ciÄ… stworzycie atmosferÄ™ tego wydarzenia. Osoby nie majÄ…ce dotychczas stycznoÅ›ci z taÅ„cem również mile widziane! Dla Was szykujemy warsztaty taÅ„ca, które w krótkim czasie pozwolÄ… Wam wczuć siÄ™ w klimat.
After party w etno-folkowym klimacie rozkrÄ™ci DJ EMPE.

Widzimy siÄ™ 26 marca o godz. 21.00 w Akademickim Centrum Kultury TROPS. WiÄ™cej informacji odnajdziecie na portalu Facebook.

Kolejny obóz w taneczny za nami...
2014-03-18

Za nami kolejny obóz artystyczno-kondycyjny w Rudnie (6-9 marca 2014). CaÅ‚y czas obozu spÄ™dziliÅ›my na parkiecie, tym na sali gimnastycznej i tym w "Ewce". PowitaliÅ›my również w naszym gronie "mÅ‚odÄ…" grupÄ™. Mamy nadziejÄ™, że obozowy klimat szybko nas nie opuÅ›ci. Dla stÄ™sknionych przygotowaliÅ›my fotorelacjÄ™ na naszym FanPagu.

Targi Edukacyjne 2014
2014-03-02
1 marca ZTL reprezentowaÅ‚ AkademiÄ™ Wychowania Fizycznego w Poznaniu podczas Targów Edukacyjnych. Tancerze oraz muzycy zaprezentowali siÄ™ w choreografii "Ostatki ÅšlÄ…skie". ZapraszaliÅ›my również wszystkich odwiedzajÄ…cych Targi do wstÄ…pienia w nasze szeregi.
Występ w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu
2014-02-25

20 lutego ZTL swoim Å›piewem i taÅ„cem uÅ›wietniÅ‚ uroczyste otwarcie Jubileuszowej Wystawy Historii, DokonaÅ„ i Dorobku Akademickiego Klubu Seniora w Poznaniu w holu UrzÄ™du Wojewódzkiego. WystawÄ™ "50 lat Akademickiego Klubu Seniora" można oglÄ…dać w holu UrzÄ™du do koÅ„ca lutego.