Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Występ podczas XVII Targów Edukacyjnych
2013-03-14

Zapraszamy na nasz koncert w ramach Targów Edukacyjnych - zaprezentujemy tańce spiskie (godz. 12.45) oraz układ mazura w wersji towarzyskiej (12.00). Koncert odbędzie się 16 marca w pawilonie nr 8 Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Wśród odwiedzających będzie można odnaleźć naszych tancerzy zachęcających do dołączenia do naszego grona, wszystkie chętne osoby zapraszamy do rozmowy - na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości.  

Jubileusz 30-lecia już za nami!
2013-03-13
W minioną sobotę odbył się Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 30-lecia. Serdecznie dziękujemy naszej publiczności za wspaniała atmosferę, za każde słowa gratulacji, za wszystkie życznia, które po dziś dzień do nas spływają! Mamy nadzieję, że będziemy mogli przez kolejne 30 lat koncertować na scenach świata propagując nasz wielobrawny i wyjątkowy folklor. 
Miło nam poinformować, że podczas uroczystego Koncertu Galowego Zespół został odznaczony Odznaką Honorową "Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego". Odznaką indywidualną został uhonorowany Kierownik Zespołu, Pan Dariusz Majchrowicz. Odznaki na scenie wręczył Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Pan Wojciech Jankowiak. Jesteśmy niezmiernie dumni ze zdobytych odznaczeń. 

Zapraszamy na nasz Fanpage na portalu Facebook, gdzie odnajdziecie mnóstwo relacji z jubileuszowych obchodów! 

Jubileusz 30-lecia Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego
2013-03-01
Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatków, przyjaciół oraz byłych członków naszego Zespołu na Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 30-lecia istnienia. Już od 1982 roku koncertujemy na krajowych i światowych scenach, propagujemy polską kulturę ludową oraz dzielimy się z widzami swoją pasją.

Koncert odbędzie się 9 marca o godzinie 17.00 w Sali Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu. 
Wszystkie osoby zainteresowanie uzyskaniem zaproszenia na wydarzenie proszone są o przesłanie maila na adres ztlpoznan@awf.poznan.pl . 

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym święcie!
Jubileuszowy obóz w Rudnie
2013-02-28

W minionym tygodniu, przez 5 pracowitych dni, pokonując zimno, zmęczenie i "katarek" tancerze oraz muzycy ZTLu przygotowywali się do Koncertu Galowego z okazji Jubileuszu 30-lecia. Efekty naszej pracy możecie sprawdzić już 9 marca w Sali Ziemi na MTP w Poznaniu!

International Folklove
2013-02-15
Czy miłość i folklor mogą iść razem w parze? Przekonajcie się sami!
Bohaterami filmu są uczestnicy dwunastu edycji Światowego Przeglądu Folkloru "INTEGRACJE", którego "Poznań" jest gospodarzem.
Wszystkiego najlepszego w Dniu Zakochanych życzy ZTL "Poznań" AWF!


Msza Święta
2013-01-28

27 stycznia Zespół Tańca Ludowego "Poznań" był gościem w Parafii pw. Wszystkich Świętych przy ul. Mostowej w Poznaniu, gdzie zapewnił oprawę muzyczną podczas Mszy Świętej o godzinie 12.00. Mamy nadzieję, że swoim śpiewem i grą udało nam się ubogacić wspólną modlitwę.

Kolędowanie "Poznania" podczas Mszy Świętej
2013-01-21

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby odwiedzające naszą stronę do udziału w wyjątkowej Mszy Świętej, której oprawę muzyczną zapewnią tancerze oraz kapela "Poznania". Zespół będzie gościem w Parafii pw. Wszystkich Świętych przy ul. Mostowej w Poznaniu, w niedzielę 27.01 o godzinie 12.00. Mamy nadzieję swoim śpiewem i grą ubogacić wspólną modlitwę.

Sesja Zdjęciowa BRAIN INSIDE
2013-01-07
Tancerze naszego Zespołu wzięli udział w nietypowej sesji reklamującej kolorowe, ciepłe i wyjatkowe czapki firmy BrainInside. Fotografie wykonał Michał Leśniewski, www.fotolesny.pl 
Wszystkie Czapki dostępne sa na www.BrainInside.pl
Do obejrzenia całej sesji zapraszamy na nasz Fan Page na Facebooku.
Tancerze naszego Zespołu wzięli udział w nietypowej sesji reklamującej kolorowe, ciepłe i wyjatkowe czapki firmy BrainInside. Fotografie wykonał Michał Leśniewski, www.fotolesny.pl 
Wszystkie Czapki dostępne sa na www.BrainInside.pl
 
Do obejrzenia całej sesji zapraszamy na nasz Fan Page na Facebooku.
Świąteczne Życzenia
2012-12-24
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Zespół Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego życzy ciepłych i wyjątkowych chwil spędzonyh w gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

 
Zespołowa Wigilia
2012-12-18
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 19 grudnia, w środę, o godz. 19.00 w budynku głównym Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www