Åšlub naszego tancerza
2018-11-24
Kolejny ślub w tym roku :)
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla naszego tancerza!!!
Mateusz jeszcze wiÄ™cej szczęścia i miÅ‚oÅ›ci dla Ciebie  i małżonki!
Sto lat mÅ‚odej parze!

Koncert pamięci Dawida Hildebranda
2018-11-13

19 maja 2018 r. niespodziewanie wskutek choroby i o wiele za szybko odszedÅ‚ Dawid Hildebrand - nasz kolega, tancerz i aktywny wolontariusz Åšwiatowego PrzeglÄ…du Folkloru „Integracje”.

Wraz z Rodzicami Dawida zapraszamy na koncert poświęcony jego pamięci. Wydarzenie odbędzie się 1 grudnia (sobota) o godz. 17.00 w Nowotomyskim Centrum Kultury ul. Tysiąclecia 3, Nowy Tomyśl. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Dawid wniósÅ‚ do zespoÅ‚u mnóstwo pozytywnej energii i radoÅ›ci dlatego pragniemy pożegnać go tak jak umiemy najlepiej: wspólnym wieczorem spÄ™dzonym w gronie jego bliskich i przyjacióÅ‚, peÅ‚nym ciepÅ‚ych wspomnieÅ„, wypeÅ‚nionych taÅ„cem, muzykÄ… i Å›piewem. Dawid byÅ‚ zawsze uÅ›miechniÄ™ty, pomocny, peÅ‚en życia i tak go chcemy zapamiÄ™tać.

Pragniemy podziękować Rodzicom i Nowotomyskiemy Ośrodkowi Kultury za pomoc w przygotowaniu wydarzenia.

W czasie koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka na rzecz potrzebujÄ…cych.

Bal niepodległościowy w Kórniku
2018-11-11

10 listopada mieliÅ›my przyjemność goÅ›cić na Balu NiepodlegÅ‚oÅ›ciowym w Kórniku ;) Zapraszamy do krótkiej relacji stworzonej przez Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu OAZA na YouTube.

FOLK ME TONIGHT VOL.5
2018-11-05
Wracamy z Folk Me Tonight!

Link do wydarzenia na FB

Bawimy siÄ™ przy akompaniamencie poznaÅ„skich kapel ludowych oraz w rytm muzyki zapuszczanej przez dj EMPE!
Polka ciÄ™ta, oberek i tramblanka taÅ„czone nie na scenie lub sali gimnastycznej, ale na parkiecie klubu studenckiego przy akompaniamencie grajÄ…cej na żywo kapeli ludowej! Folk me tonight to impreza przede wszystkim dla ludzi, których pasjÄ… jest taniec i muzyka ludowa, i którzy chcÄ… jÄ… dzielić z innymi.

Zapraszamy przede wszystkim byÅ‚ych i aktualnych czÅ‚onków zespoÅ‚ów ludowych, bo to wÅ‚aÅ›nie WY swoim entuzjazmem i spontanicznoÅ›ciÄ… stworzycie atmosferÄ™ tego wydarzenia.

UWAGA! Osoby nie majÄ…ce dotychczas stycznoÅ›ci z taÅ„cem również mile widziane! Dla Was szykujemy warsztaty taÅ„ca, które w krótkim czasie pozwolÄ… Wam wczuć siÄ™ w klimat.
Zajęcia dla studentów programu ERASMUS
2018-10-05

To już powoli staje siÄ™ naszÄ… tradycjÄ… :)
4 października poprowadziliÅ›my zajÄ™cia dla studentów programu ERASMUS +
Zagraniczni goÅ›cie poznali podstawowe kroki krakowiaka i taÅ„ców wielkopolskich.

WstÄ…p w nasze szeregi!
2018-10-01

Zapraszamy na nabór do ZespoÅ‚u w dniu 9 i 11 października
w sali gimnastycznej Domu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego
na ul. Å›w Rocha 9. godz. 20.00.

Åšlub naszych wieloletnich tancerzy
2018-09-23

22 września nasi wieloletni tancerze Martyna i Damian
powiedzieli sobie sakramentalne TAK!

Nie wszystko jest złotem, co się świecić raczy.
W życiu są radości i chwile rozpaczy.
Wam jednak niech słonko całe życie świeci.
Miejcie radość z życia i pociechę z dzieci!
Festiwal w Rosji (Vladimir)
2018-09-12

Na poczÄ…tku wrzeÅ›nia mieliÅ›my przyjemność wyjechać na festiwal Golden Ring w Rosji.
Po drodze zwiedziliśmy dwie stolice - Wilno i Moskwę.
Podczas festiwalu spotkaliÅ›my muzyka z naszej zaprzyjaźnionej grupy "Zabava".
To był wspaniały czas, wypełniony tańcem i zabawą.
Krótka relacja poniżej w galerii.
Åšlub naszej tancerki
2018-09-02

1 wrzeÅ›nia 2018 r. nasza wieloletnia tancerka Heleny powiedziaÅ‚a TAK!
Å»yczymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, samych sukcesów
i żebyście oboje przez całe życie przeszli tanecznym krokiem!

STO LAT!

Åšwiatowy PrzeglÄ…d Folkloru INTEGRACJE 2018
2018-08-20
Już po raz 18sty mieliÅ›my przyjemność goÅ›cić tancerzy i muzyków z caÅ‚ego Å›wiata. Do Poznania przyjechaÅ‚y zespoÅ‚y z Panamy, Kanady, Hiszpanii, Chorwacji, SÅ‚owacji i Polski. Koncerty odbyÅ‚y siÄ™ w wielu miastach Wielkopolski. Jeżeli nie mieliÅ›cie możliwoÅ›ci być z nami w sierpniu na INTEGRACJACH, zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji w galerii.