Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Podbijamy Bałkany!
2017-07-11


Od 29 czerwca do 10 lipca mieliśmy przyjemność gościć na Bałkanach! W tym czasie występowaliśmy na dwóch festiwalach. W Banja Luce na Kazar Etno Festiwal (Bośnia i Hercegowina)  i w Braszow na  Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym “Garofita Pietrei Craiului” (Rumunia).  Podczas obu festiwali mogliśmy poznać lokalne tańce oraz posmakować tradycyjnych dań. W Rumunii zwiedziliśmy zamek Vlada Palovnika znanego bardziej jako hrabia Drakula. 
   

Zapraszamy do krótkiej galerii zdjęć z obu festiwali ;) 
Hola Puerto Rico !
2017-06-26


PUERTO RICO i DESPACITO! 

Słońce, plaża, ocean, + 40 stopni i MY w strojach ludowych. 
To krótki opis naszego festiwalu w pięknym i malowniczym Puerto Rico. 
 
W dniach od 6 do 20 czerwca 2017 r. braliśmy udział w I Międzynarodowym Festiwalu w Puerto Rico. W ciągu całego festiwalu zwiedziliśmy miasta wzdłuż zachodniego i północnego wybrzeża wyspy.  Byliśmy na spotkaniu z Gubernatorem Generalnym. W rozgłośniach radiowych - Despacito, po kilku dniach już wszyscy znali słowa piosenki, która podbija listy przebojów na całym świecie.

Chcesz zobaczyć jak się bawiliśmy?
Zapraszamy do galerii zdjęć :D

Festyn dla rodzin zastępczych
2017-05-15


13 maja braliśmy udział w festynie rodzinnym pod hasłem "Majówka z rodziną zastępczą", który odbył się w MDK nr 1 w Poznaniu. Zaprezentowaliśmy dwie choreografię - tańce rzeszowskie i tańce lubelskie. To był też czas debiutu dla większości młodych tancerzy, którzy wkroczyli w progi ZTL w październiku. 

Obóz taneczny - Rudno 2017
2017-04-26

Jesteśmy już po kolejnym obozie taneczno-kondycyjnym w Rudnie. Podczas zgrupowania zostały połączone dwie grupy taneczne (grupa początkująca i grupa koncertowa). Na obozie przećwiczyliśmy większość naszego zespołowego repertuaru. Tancerze mieli możliwość nauczenia się nowych kroków i podszlifowania już znanych. Nowi członkowie zespołu, którzy dołączyli do nas w październiku, już oficjalnie po zgrupowaniu bedą przychodzić na zajęcia grupy koncertującej. Już nie możemy doczekać się wspólnych treningów w sali gimnastycznej i nowych wyzwań jakie czekają na nas.   Dla spragnionych zdjęć  zapraszamy do krótkiej galerii zdjęć --> GALERIA

Życzenia Świąteczne od ZTL "Poznań" AWF
2016-12-21
Wszystkim naszym sympatykom i przyjaciołom składamy życzenia wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku! 
 
Świąteczna Bimba
2016-12-06
To już taka poznańska tradycja, że w grudniowe niedziele na ulicach Poznania pojawia się nietypowy tramwaj. Przystrojony w lampki i świąteczne ozdoby jest widoczny z daleka. Mieszkańcy mogą też usłyszeć wydobywające się z wagonu dźwięki kolęd i pastorałek, a za sterami siedzi sam Gwiazdor, odziany w zielony płaszcz i czapkę! 
18 grudnia na pokładzie Świątecznej Bimby poznaniaków powitają tancerze i muzycy ZTLu. :)Jak co roku zaprosimy do zaśpiewania z nami najpiękniejszych polskich kolęd, także tych trochę już zapomnianych.
Szczegóły oraz trasa przejazdu dostępna tutaj.  
IX Festiwal Tańca AWF
2016-11-28
Serdecznie zapraszamy na IX Festiwal Tańca AWF, organizowany przez pracowników Zakładu Tańca i Fitnessu naszej uczelni. Na scenie zaprezentuje się również ZTL "Poznań" AWF w najnowszej choreografii tańców kaszubskich. Festiwal odbędzie się 1 grudnia (czwartek) o godz. 18.30 w auli budynku głównego AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39. Wstęp na wydarzenie jest wolny. 
Świętomarcińskie przysmaki z całego świata!
2016-11-09
"Jako Poznaniacy jesteśmy dumni ze swojej świętomarcińskiej tradycji wypieku rogala – i słusznie, bo jest to unikalny na skalę światową słodki przysmak. Jednak, jak niedawno odkryłem, święto Świętego Marcina jest niezwykle popularne w Europie i wiąże się z nim wiele ciekawych tradycji kulinarnych, o których raczej nie mamy pojęcia". Jakich? Odpowiedź w artykule "City Event Poznań" - serdecznie zapraszamy do lektury tutaj! 
 
DOŁĄCZ DO NAS!
2016-10-28
W szeregi ZTL "Poznań" AWF można wstąpić w każdej chwili - wystarczy dołączyć do nas podczas prób.
Zapraszamy!  

 
DOŁĄCZ DO NAS!
2016-10-05
Taniec, muzyka, koncerty na polskich i zagranicznych scenach, wyjazdy na festiwale oraz organizacja Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE w Poznaniu to tylko cześć działań Zespołu. Jest to także miejsce, gdzie można spotkać przyjaciół na całe życie i poznać wielu niesamowitych ludzi.
Zespół szuka tancerzy i tancerek do grupy koncertowej oraz amatorów do grupy początkującej – wszystkiego można nauczyć się od podstaw. Zapraszamy na nabór do Zespołu w dniu 11 i 13 października w sali gimnastycznej Domu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego na ul. św Rocha 9. godz. 20.00.
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www