Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Pierwsza impreza "Folk Me Tonight" za nami!
2014-03-28
Był OGIEŃ! Pierwsza impreza "Folk Me Tonight" za nami! Dziękujemy wszystkim za niesamowitą zabawę, a muzykom za Wasz liczny odzew oraz  pomoc w realizacji wydarzenia.  Do zobaczenia ponownie na parkiecie "Folk Me Tonight" w maju! Więcej informacji oraz zdjęć z wydarzenia na portalu Facebook.
Drzwi Otwarte AWF
2014-03-24
W mioniony weekend ZTL wystąpił podczas Drzwi Otwartych AWF. "Poznań" zaprezentował fragmentu choreografii "Wielkanoc w Beskidach". Tancerze zaprosili przyszłych studentów do kolorowego stoiska informacyjnego na temat Zespołu, gdzie zachęcali do wstąpienia w nasze szeregi.
FOLK ME TONIGHT!
2014-03-18

Polka cięta, oberek i tramblanka tańczone nie na scenie lub sali gimnastycznej, ale na parkiecie klubu studenckiego przy akompaniamencie grającej na żywo kapeli ludowej! Folk me tonight to impreza przede wszystkim dla ludzi, których pasją jest taniec i muzyka ludowa, i którzy chcą ją dzielić z innymi. 

Zapraszamy przede wszystkim byłych i aktualnych członków zespołów ludowych, bo to właśnie WY swoim entuzjazmem i spontanicznością stworzycie atmosferę tego wydarzenia. Osoby nie mające dotychczas styczności z tańcem również mile widziane! Dla Was szykujemy warsztaty tańca, które w krótkim czasie pozwolą Wam wczuć się w klimat.
After party w etno-folkowym klimacie rozkręci DJ EMPE. 

Widzimy się 26 marca o godz. 21.00 w Akademickim Centrum Kultury TROPS. Więcej informacji odnajdziecie na portalu Facebook.  

Kolejny obóz w taneczny za nami...
2014-03-18

Za nami kolejny obóz artystyczno-kondycyjny w Rudnie (6-9 marca 2014). Cały czas obozu spędziliśmy na parkiecie, tym na sali gimnastycznej i tym w "Ewce". Powitaliśmy również w naszym gronie "młodą" grupę. Mamy nadzieję, że obozowy klimat szybko nas nie opuści. Dla stęsknionych przygotowaliśmy fotorelację na naszym FanPagu. 

Targi Edukacyjne 2014
2014-03-02
1 marca ZTL reprezentował Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu podczas Targów Edukacyjnych. Tancerze oraz muzycy zaprezentowali się w choreografii "Ostatki Śląskie". Zapraszaliśmy również wszystkich odwiedzających Targi do wstąpienia w nasze szeregi.
Występ w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu
2014-02-25

20 lutego ZTL swoim śpiewem i tańcem uświetnił uroczyste otwarcie Jubileuszowej Wystawy Historii, Dokonań i Dorobku Akademickiego Klubu Seniora w Poznaniu w holu Urzędu Wojewódzkiego. Wystawę "50 lat Akademickiego Klubu Seniora" można oglądać w holu Urzędu do końca lutego. 

Zaproście nas do swojego przedszkola lub szkoły!
2014-01-27
ZTL prowadzi warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży z zakresu kultury ludowej. Możemy wspólnie powycinać hołubce, posłuchać wielkopolskich legend, dowiedzieć się co to są spotykanki i po prostu bardzo dobrze się bawić. Krótką relację z zajęć w jednym z poznańskich przedszkoli odnajdziecie Państwo w linku. 
Zapraszamy do kontaktu z nami mailowo: ztlpoznan@awf.poznan.pl lub telefonicznie: tel. 504 226 408. 
Kolędowanie "Poznania" podczas Mszy Świętej
2014-01-06
Podobnie jak w ubiegłym roku, zapraszamy na kolędowanie w wykonaniu naszego Zespołu. Wspólne śpiewanie kolęd odbędzie się w Duszpasterstwie Artystycznym, czyli w kościele pw. Wszystkich Świętych przy ul. Mostowej 12 stycznia o godz. 12.00. 
Zapraszamy serdecznie!Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www