Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Kolejny obóz w taneczny za nami...
2014-03-18

Za nami kolejny obóz artystyczno-kondycyjny w Rudnie (6-9 marca 2014). Cały czas obozu spędziliśmy na parkiecie, tym na sali gimnastycznej i tym w "Ewce". Powitaliśmy również w naszym gronie "młodą" grupę. Mamy nadzieję, że obozowy klimat szybko nas nie opuści. Dla stęsknionych przygotowaliśmy fotorelację na naszym FanPagu. 

Targi Edukacyjne 2014
2014-03-02
1 marca ZTL reprezentował Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu podczas Targów Edukacyjnych. Tancerze oraz muzycy zaprezentowali się w choreografii "Ostatki Śląskie". Zapraszaliśmy również wszystkich odwiedzających Targi do wstąpienia w nasze szeregi.
Występ w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu
2014-02-25

20 lutego ZTL swoim śpiewem i tańcem uświetnił uroczyste otwarcie Jubileuszowej Wystawy Historii, Dokonań i Dorobku Akademickiego Klubu Seniora w Poznaniu w holu Urzędu Wojewódzkiego. Wystawę "50 lat Akademickiego Klubu Seniora" można oglądać w holu Urzędu do końca lutego. 

Zaproście nas do swojego przedszkola lub szkoły!
2014-01-27
ZTL prowadzi warsztaty edukacyjne dla dzieci i młodzieży z zakresu kultury ludowej. Możemy wspólnie powycinać hołubce, posłuchać wielkopolskich legend, dowiedzieć się co to są spotykanki i po prostu bardzo dobrze się bawić. Krótką relację z zajęć w jednym z poznańskich przedszkoli odnajdziecie Państwo w linku. 
Zapraszamy do kontaktu z nami mailowo: ztlpoznan@awf.poznan.pl lub telefonicznie: tel. 504 226 408. 
Kolędowanie "Poznania" podczas Mszy Świętej
2014-01-06
Podobnie jak w ubiegłym roku, zapraszamy na kolędowanie w wykonaniu naszego Zespołu. Wspólne śpiewanie kolęd odbędzie się w Duszpasterstwie Artystycznym, czyli w kościele pw. Wszystkich Świętych przy ul. Mostowej 12 stycznia o godz. 12.00. 
Zapraszamy serdecznie!
Tramwajowe Kolędowanie w "Świątecznej Bimbie"
2013-12-18
15 grudnia tancerze ZTL "Poznań" AWF wraz z MPK w Poznaniu ponownie zaprosili poznaniaków do wspólnego kolędowania podczas podróży tramwajem. Zainteresowanie naszą Bimbą było tak duże, że nie wszystkim udało się skorzystać z przejażdżki.
Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i zapraszamy znów za rok do naszego rozśpiewanego tramwaju!
Polecamy fotorelacje z wydarzenia w zakładce "Galeria".
Spotkanie opłatkowe
2013-12-16
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 18 grudnia, w środę, o godz. 19.00 w sali 264 budynku głównego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Świąteczna Bimba z Zespołem Tańca Ludowego "Poznań" AWF
2013-12-10

Jak co roku, MPK Poznań oraz Klub Miłośników Pojazdów Szynowych zaprasza na przejazd Świąteczna Bimbą. 15 grudnia Gwiazdorom, śnieżynkom oraz Konduktorom towarzyszyć będzie Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wspólnego kolędowania wraz z członkami zespołu podczas podróży tramwajem po ulicach Poznania. Do przejażdżki rozśpiewanym pojazdem zapraszamy w niedzielę 15 grudnia, pomiędzy godzinami 12.00, a 18.00. Na pasażerów oczekiwać będą tancerze w oryginalnych strojach ludowych wraz z kapela ludową. Mamy nadzieję, że umilimy naszym pasażerom czas zakupowych szaleństw, zapewnimy chwilę radości oraz wprowadzimy w iście świąteczny nastrój.

Szczegóły akcji oraz pełna trasa przejazdu:
 dostępna na portalu Facebook. 

 

 

Szlachetna Pomoc - ZTL oraz Pracownicy AWF w drużynie Szlachetnej Paczki
2013-12-09
Tancerze "Poznania" 8 grudnia zamienili się w prawdziwych Świętych Mikołajów! Włączając się do akcji Szlachetna Paczka Zespół wraz z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu przygotował świąteczne paczki dla samotnego ojca i jego 11-letniego syna. Paczki osobiście dostarczone przez tancerzy wywołały dużo uśmiechu oraz mnóstwo słów: "Dziękuje". Największą niespodzianką była czteroczęściowa szafa oraz wymarzone kloci Lego. My dziękujemy serdecznie wszystkim tancerzom oraz pracownikom AWF za przekazanie każdego daru oraz złotówki dla Naszej Szlachetnej Rodziny. Na koniec przytoczymy słowa Pana Piotra: "Cieszymy się, że są jeszcze ludzie, którzy mają wielkie serca. Jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy". Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www