Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Sesja Zdjęciowa BRAIN INSIDE
2013-01-07
Tancerze naszego Zespołu wzięli udział w nietypowej sesji reklamującej kolorowe, ciepłe i wyjatkowe czapki firmy BrainInside. Fotografie wykonał Michał Leśniewski, www.fotolesny.pl 
Wszystkie Czapki dostępne sa na www.BrainInside.pl
Do obejrzenia całej sesji zapraszamy na nasz Fan Page na Facebooku.
Tancerze naszego Zespołu wzięli udział w nietypowej sesji reklamującej kolorowe, ciepłe i wyjatkowe czapki firmy BrainInside. Fotografie wykonał Michał Leśniewski, www.fotolesny.pl 
Wszystkie Czapki dostępne sa na www.BrainInside.pl
 
Do obejrzenia całej sesji zapraszamy na nasz Fan Page na Facebooku.
Świąteczne Życzenia
2012-12-24
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Zespół Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego życzy ciepłych i wyjątkowych chwil spędzonyh w gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

 
Zespołowa Wigilia
2012-12-18
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 19 grudnia, w środę, o godz. 19.00 w budynku głównym Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. 
Tramwajowe Kolędowanie już za nami...
2012-12-18

15 grudnia Zespół Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego zaprosili poznaniaków do wspólnego kolędowanie podczas podróży ulicami Poznania zabytkowym tramwajem. Podróżni mogli liczyć na prawdziwie świąteczną atmosferę oraz drobne upominki.
Do obejrzenia video oraz fotorelacji zapraszamy na nasz Fanpage na portalu Facebook. 

ZTL w Drużynie Szlachetnej Paczki
2012-12-13

Tancerze "Poznania" 8 grudnia zamienili się w prawdziwych Świętych Mikołajów! Włączając się do akcji Szlachetna Paczka Zespół wraz z pracownikami Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu przygotował świąteczne paczki dla dwóch uroczych Pań. Paczki osobiście dostarczone przez tancerzy wywołały mnóstwo radości i łez szczęścia. Największą niespodzianką była oczywiście wymarzona pralka. Na koniec Panie wspólnie z nami zaśpiewały kolędy i nawet ludowe melodie. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za każdą okazaną pomoc oraz przyłączenie się do akcji. Panie prosiły io przekazania wszystkim darczyńcom ogromnego "DZIĘKUJE". 

Występ podczas VII Festiwalu Tańca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
2012-12-13

7 grudnia ZTL "Poznań" wystąpił podczas VII Festiwalu Tańca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu w dwóch niezwykłych odsłonach. Dwie pary zaprezentowały mazura w formie towarzyskiej. Festiwal zamknął układ złożony z tańców polskich i rosyjskich, stworzony jako jeden z pierwszych w repertuarze Zespołu.
Taniec polsko-rosyjski w wykonaniu "Poznania" można obejrzeć na portalu YouTube, a zdjęcia z występów dostępne są w naszej galerii na portalu Facebook.

VII Festiwal Tańca Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
2012-12-03
Serdecznie zapraszamy na VII Festiwal Tańca, który odbędzie się w auli Akademii Wychowania Fizycznego w piątek, 7.12 o godzinie 18.00. "Poznań" zaprezentuje się w układzie polsko-rosyjskim oraz w kwartecie mazurowym. 
Szczegóły wydarzenia można odnaleźć na stronie Akademii Wychowania Fizycznego.  
Tramwajowe Kolędowanie z ZTL "Poznań" AWF
2012-11-28

Zespół Tańca Ludowego „Poznań” Akademii Wychowania Fizycznego pragnie wprowadzić poznaniaków w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Stąd zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wspólnego kolędowania wraz z członkami zespołu podczas podróży tramwajem po ulicach Poznania.

Do przejażdżki rozśpiewanym pojazdem zapraszamy w sobotę 15 grudnia, pomiędzy godziną 11.00, a 13.00. Na pasażerów oczekiwać będą tancerze w oryginalnych strojach ludowych wraz z kapelą ludową. Dzięki uprzejmości ZTM w Poznaniu przejazd będzie bezpłatny.

Dokładna trasa przejazdu:
Godzina 11.00: przysatnek AWF w stronę ul. Strzeleckiej - Strzelecka - uMarcinkowskiego - Most Teatralny-Rynek Jeżycki - Polna -Żeromskiego - Bukowska - Matejki - Bałtyk - Most Dworcowy - Półwiejska - AWF.

Przejazd obejmie dwie pętle wskazanej trasy - planowane zakończenie wydarzenia godz. 13.00.

Mamy nadzieję, że umilimy naszym pasażerom czas zakupowych szaleństw, zapewnimy chwilę radości oraz wprowadzimy w iście świąteczny nastrój. 

Gościnny występ podczas IV Integracyjnego Przeglądu Twórczości Folklorystycznej
2012-11-27
W poniedziałek, 26 listopada, ZTL "Poznań" wystąpił gościnnie podczas IV Integracyjnego Przeglądu Twórczości Folklorystycznej. Impreza została zorganizowana dla dzieci i młodzieży z wielkopolskich szkół specjalnych oraz integracyjnych. Widzowie radośnie i żywo reagowali na występy "Poznania". Opis wydarzenia oraz fotorelację zamieścił na swoim portalu "Głos Wielkopolski".
My już wybraliśmy! Kolej na Ciebie!
2012-11-22

W tym roku ZTL po raz pierwszy postanowił włączyć się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. Staranie wybraliśmy rodzinę, dla której już teraz rozpoczęliśmy kompletowanie świątecznych prezentów. 

Ty również możesz zostać Paczkowiczem wchodząc na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybrać rodzinę dla której uczynisz tegoroczne Święta tymi wyjątkowymi.

Razem możemy nieść mądrą pomoc! 
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www