Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Relacja z koncertu w Hotelu Andersia
2012-01-25
Krakowiak i Mazur w wykonaniu ZTL uświetnił Bal Wielkopolan w Hotelu Andersia w Poznaniu. Na naszym profilu na Facebooku opublikowaliśmy galerię zdjęc z tego wydarzenia. Polecamy!


Jubileusz 30-lecia ZTL "Poznań" AWF
2012-01-05
Pracujemy intensywnie nad przygotowaniami do Jubileuszu 30-lecia istnienia ZTL "Poznań" AWF. Wszystkich byłych tancerzy i członków Zespołu zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieję zobaczyć Was wszystkich jeszcze raz na scenie.
Prosimy o przekazywanie 1% podatku
2012-01-04
Zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich przyjaciół ZTL "Poznań" AWF o przekazywanie 1% swojego podatku na rehabilitację syna naszej byłej tancerki. Publikujemy list od Sebastiana, w których zawarte są informacje jak można przekazać swój 1%.
Życzenia Świąteczne
2011-12-22
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2012  wszystkim tancerzom i przyjaciołom Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" Akademii Wychowania Fizycznego oraz Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE przesyłamy najserdeczniejsze życzenia.
ZTL na Targach Pracy AWF
2011-11-30
Zapraszamy na IX Targi Pracy organizowane przez Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. O godzinie 10 w holu głównym na ul. Królowej Jadwigi rozpocznie się panel dyskusyjny o wolontariacie jako pierwszym kroku do znalezienia pracy. O wolontariuszach-tancerzach naszego zespołu opowie Małgosia Fraszewska.
Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie AWF.
Relacja z koncertu w Kórniku.
2011-11-17
W zakładce Galeria na naszej stronie można zobaczyć fotorelację z koncertu w Dniu Niepodległości.
Poza tym na FanPage Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF na Facebooku obejrzeć mozna nagranie video z wykonania Mazura z opery Straszny Dwór Stanisława Moniuszki.
Polecamy!

Znajdź nas: http://www.facebook.com/#!/ZTLPoznanAWF
Przygotowania do koncertu z okazji Dnia Niepodległości
2011-11-08
Intensywnie pracujemy nad Mazurem z opery Straszny Dwór Stanisława Moniuszki. Już w najbliższy piątek Zespół Tańca Ludowego "Poznań" AWF zaprezentuje się na Balu Niepodległości w Kórniku. Wkrótce fotorelacja z wydarzenia.
Mamy nowych członków w zespole
2011-10-17
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym zespołem. Nowych tancerzy witamy w rodzinie. Wszyscy, którzy jeszcze chcieliby dołączyć do grupy poczatkującej proszeni są o kontakt mailowy na adres ztlpoznan@awf.poznan.pl. Próby we wtorki i czwartki o godz. 19 w sali gimnastycznej Domu Studenckiego AWF na ul. Św. Rocha 9. Zapraszamy!
NABÓR 2011 - ZAPRASZAMY NA PRÓBY!
2011-09-05
Wszystkich w wieku 16 lat wzwyż, którzy mają ochotę rozpocząć karierę taneczną, a przy okazji zwiedzić kawałek świata i poznać wielu wesołych, zapalonych folklorem ludzi, zapraszamy na próby grupy początkującej.

Niezobowiązujące spotkanie informacyjne:
11 i 13 października (wtorek i czwartek) godz. 20
sala gimnastyczna w Domu Studenckim AWF Poznań przy ul. Św. Rocha 9.


Aby poznać lepiej atmosferę w naszym zespole, zapraszamy na naszego facebooka: http://www.facebook.com/ZTLPoznanAWF Przekonacie się, ze warto do nas dołączyć!
Taniec wkroczył na ulice Poznania
2011-07-13
Jeżeli ktoś myśli, że członkowie zespołu odpoczywją podczas wakacji, to się myli. Zabraliśmy się niedawno za promocję XI Światowego Przeglądu Folkloru "Integragje 2011", którego jesteśmy gospodarzem. Pięknym lipcowym popołudniem pary w strojach ludowych pokazały się w tańcu w kilku charakterystycznych miejscach Poznania. Wszystko zostało udokumentowane: http://www.youtube.com/watch?v=3HEMkrqg6UMFilm Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www