Nasza praca doceniona przez CIOFF®
2011-03-02
Mamy ogromną przyjemność poinformować, ze Światowy Przegląd Folkloru "Integracje", którego nasz zespół jest głównym organizatorem, otrzymał certyfikat Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i sztuki Ludowej (CIOFF®)...

XV Targi Edukacyjne
2011-02-23

Zapraszamy serdecznie na nasze występy podczas XV Targów Edukacyjnych. Szukajcie nas w sobotę i niedzielę ( 5 i 6 marca ) około godziny 12.30 w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do zobaczenia!

Uroczystość wbudowania Aktu erekcyjnego nowego budynku dydaktycznego AWF
2011-02-23

"Władze, Pracownicy oraz Społeczność AWF, serdecznie zapraszają na uroczystość wmurowania Aktu Erekcyjnego nowego budynku dydaktycznego AWF. Uroczystość rozpocznie się spotkaniem w Auli w dniu 25 lutego 2011 r. o godz. 14.00." Ceremonię uatrakcyjnią oczywiscie  tancerze naszego zespołu. Zapraszamy!

ZTL "POZNAŃ" AWF dekoruje zwycięzców Halowych Mistrzostw Świata w Hokeju na Trawie 2011
2011-02-13

Członkowie ZTL "Poznań" AWF zawsze chętnie uczestniczą w ciekawych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście. Takim bez wątpienia były Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju na Trawie, które zakończyły się 13 lutego w Poznaniu. Tancerze nie tylko dzielnie dopingowali grającą w finale reprezentację Polski, ale także na prośbę organizatorów uczestniczyli w dekoracji zwycięskich drużyn.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak zwykle z naszym udziałem!
2011-01-07

Już po raz kolejny tancerze Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF wezmą udział w zbiórce pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaproszeni przez Wydziałowe Centrum Wolontariaru Volontario WSE UAM, zachęcą najmłodszych Poznaniaków do wspólnego tańca.

Szczegóły na stronie: http://epoznan.pl/rozrywka-wydarzenie-34030-XIX_Final_WOSP_-_Volontario
WIGILIA W ZESPOŁOWYM GRONIE
2010-12-28

Jak co roku w połowie grudnia członkowie zespołu spotkali się, aby wspólnie pośpiewać kolędy, zjeść wigilijnego karpia oraz złożyć sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz uczelni: Jego Magnificencja prof. Jerzy Smorawiński - Rektor AWF Poznań, Pan Stanisław Kuhnert - Kanclerz Uczelni oraz Pan Józef Nicikowski - kierownik Domu Studenckiego AWF Poznań.

Wszystkim odwiedzającym naszą stronę składamy najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku!
CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ? ZAPRASZAMY!
2010-12-06

Serdecznie zapraszamy na próby grupy początkującej, odbywajace się dwa razy w tygodniu:
wtorek: godz. 19.30-21.30
czwartek: godz. 19.00-20.30
SALA GIMANASTYCZNA DOMU STUDENCKIEGO AWF UL. ŚW. ROCHA 9

VI Festiwal Tańca AWF
2010-12-06

W sobotę 4 grudnia zespół już po raz kolejny wziął udział w Festiwalu Tańca organizowanym przez Zakład Ćwiczeń Muzyczno-Ruchowych AWF Poznań. Tancerze zaprezentowali mix tańców góralskich oraz Tańce i Przyśpiewki Lachów Sądeckich. Ponadto, jedna para: Paulina Baranowska i Bartłomiej Wieczorek zaprezentowali swoje umiejętności wykonując mazura.

Zima w Peru
2010-11-10
Po intensywnym sezonie letnim nie mamy wiele czasu na wypoczynek.Właśnie rozpoczęły się przygotowania zespołu do lwyjazdu na festiwal w Limie. Tancerze spędzą trzy tygodnie lutego na prezentowaniu Peruwiańczykom polskiej tradycji oraz poznawaniu kultury peruwiańskiej.
IV Encuentro Internacional de Folklore Mi Peru 2011: http://eifolkmiperu.com/