Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Relacja z koncertu w Kórniku.
2011-11-17
W zakładce Galeria na naszej stronie można zobaczyć fotorelację z koncertu w Dniu Niepodległości.
Poza tym na FanPage Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF na Facebooku obejrzeć mozna nagranie video z wykonania Mazura z opery Straszny Dwór Stanisława Moniuszki.
Polecamy!

Znajdź nas: http://www.facebook.com/#!/ZTLPoznanAWF
Przygotowania do koncertu z okazji Dnia Niepodległości
2011-11-08
Intensywnie pracujemy nad Mazurem z opery Straszny Dwór Stanisława Moniuszki. Już w najbliższy piątek Zespół Tańca Ludowego "Poznań" AWF zaprezentuje się na Balu Niepodległości w Kórniku. Wkrótce fotorelacja z wydarzenia.
Mamy nowych członków w zespole
2011-10-17
Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszym zespołem. Nowych tancerzy witamy w rodzinie. Wszyscy, którzy jeszcze chcieliby dołączyć do grupy poczatkującej proszeni są o kontakt mailowy na adres ztlpoznan@awf.poznan.pl. Próby we wtorki i czwartki o godz. 19 w sali gimnastycznej Domu Studenckiego AWF na ul. Św. Rocha 9. Zapraszamy!
NABÓR 2011 - ZAPRASZAMY NA PRÓBY!
2011-09-05
Wszystkich w wieku 16 lat wzwyż, którzy mają ochotę rozpocząć karierę taneczną, a przy okazji zwiedzić kawałek świata i poznać wielu wesołych, zapalonych folklorem ludzi, zapraszamy na próby grupy początkującej.

Niezobowiązujące spotkanie informacyjne:
11 i 13 października (wtorek i czwartek) godz. 20
sala gimnastyczna w Domu Studenckim AWF Poznań przy ul. Św. Rocha 9.


Aby poznać lepiej atmosferę w naszym zespole, zapraszamy na naszego facebooka: http://www.facebook.com/ZTLPoznanAWF Przekonacie się, ze warto do nas dołączyć!
Taniec wkroczył na ulice Poznania
2011-07-13
Jeżeli ktoś myśli, że członkowie zespołu odpoczywją podczas wakacji, to się myli. Zabraliśmy się niedawno za promocję XI Światowego Przeglądu Folkloru "Integragje 2011", którego jesteśmy gospodarzem. Pięknym lipcowym popołudniem pary w strojach ludowych pokazały się w tańcu w kilku charakterystycznych miejscach Poznania. Wszystko zostało udokumentowane: http://www.youtube.com/watch?v=3HEMkrqg6UM
Boże Ciało z ZTL
2011-06-30
Nawet w święta nie odpoczywamy! W dniu 23 czerwca zespół uświetnił ochody Bożego Ciała, biorąc udział w procesji ulicami Poznania.
ZTL w Bułgarii i Słowenii
2011-06-30
Za nami bardzo pracowite miesiące. Najpierw ostra praca podczas przygotowań do majowego koncertu Rodzinnego, a potem tournee po Europie południowo-wschodniej. Zespół spędził 10 wspaniałych dni koncertując w Bułgarii i Słowenii. Jest co wspominać! Relacja fotograficzna na naszym facebooku. Zapraszamy!
Debiut podczas Koncertu Rodzinnego
2011-05-17

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Koncert Rodziiny Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF, który odbedzie się w dniu 28 maja o godzinie 15:00 w Auli Artis Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

ZTL na festynie w dniu 22 maja
2011-05-10

22 maja zespół zaprezentuje się podczas festynu, który odbędzie się na boisku Zespołu Szkół nr 7 na osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu. Szukajcie nas tam od godziny 15. Do zobaczenia!

"Hej w tyf Krympachaf dobrze...'
2011-05-05

Oj, dobrze dobrze w tyf Krympachaf! Niesamowitych wrażeń z pięciodniowego pobytu na Spiszu nie był wstanie popsuć ani zatłoczony pociąg ani ulewa, jaką zastaliśmy podczas zdobywania Trzech Koron...
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www