Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
19 marca 2011 - Drzwi Otwarte AWF Poznań
2011-03-09

Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte AWF Poznań, które odbędą się 19 marca (sobota) w hali sportowej AWF przy ul. Droga Dębińska w Poznaniu. Start o godzinie 12:00, o 14:00 natomiast nasz zespół otworzy barwny i emocjonujący pokaz sportowo taneczny..

Gangsterzy w oberku
2011-03-07

Za nami bardzo intensywny weekend! Nie dość, że tancerze zarówno w sobotę, jak i w niedzielę prezentowali się w oberku, reprezentując AWF podczas Targów Edukacyjnych, to jeszcze w sobotę wieczorem mieli okazję wykorzystać swoje umiejętności taneczne na parkiecie...

Nasza praca doceniona przez CIOFF®
2011-03-02
Mamy ogromną przyjemność poinformować, ze Światowy Przegląd Folkloru "Integracje", którego nasz zespół jest głównym organizatorem, otrzymał certyfikat Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i sztuki Ludowej (CIOFF®)...

XV Targi Edukacyjne
2011-02-23

Zapraszamy serdecznie na nasze występy podczas XV Targów Edukacyjnych. Szukajcie nas w sobotę i niedzielę ( 5 i 6 marca ) około godziny 12.30 w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Do zobaczenia!

Uroczystość wbudowania Aktu erekcyjnego nowego budynku dydaktycznego AWF
2011-02-23

"Władze, Pracownicy oraz Społeczność AWF, serdecznie zapraszają na uroczystość wmurowania Aktu Erekcyjnego nowego budynku dydaktycznego AWF. Uroczystość rozpocznie się spotkaniem w Auli w dniu 25 lutego 2011 r. o godz. 14.00." Ceremonię uatrakcyjnią oczywiscie  tancerze naszego zespołu. Zapraszamy!

ZTL "POZNAŃ" AWF dekoruje zwycięzców Halowych Mistrzostw Świata w Hokeju na Trawie 2011
2011-02-13

Członkowie ZTL "Poznań" AWF zawsze chętnie uczestniczą w ciekawych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście. Takim bez wątpienia były Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju na Trawie, które zakończyły się 13 lutego w Poznaniu. Tancerze nie tylko dzielnie dopingowali grającą w finale reprezentację Polski, ale także na prośbę organizatorów uczestniczyli w dekoracji zwycięskich drużyn.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jak zwykle z naszym udziałem!
2011-01-07

Już po raz kolejny tancerze Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" AWF wezmą udział w zbiórce pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaproszeni przez Wydziałowe Centrum Wolontariaru Volontario WSE UAM, zachęcą najmłodszych Poznaniaków do wspólnego tańca.


Szczegóły na stronie: http://epoznan.pl/rozrywka-wydarzenie-34030-XIX_Final_WOSP_-_Volontario
WIGILIA W ZESPOŁOWYM GRONIE
2010-12-28

Jak co roku w połowie grudnia członkowie zespołu spotkali się, aby wspólnie pośpiewać kolędy, zjeść wigilijnego karpia oraz złożyć sobie życzenia łamiąc się opłatkiem. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz uczelni: Jego Magnificencja prof. Jerzy Smorawiński - Rektor AWF Poznań, Pan Stanisław Kuhnert - Kanclerz Uczelni oraz Pan Józef Nicikowski - kierownik Domu Studenckiego AWF Poznań.


Wszystkim odwiedzającym naszą stronę składamy najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku!   
CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ? ZAPRASZAMY!
2010-12-06

Serdecznie zapraszamy na próby grupy początkującej, odbywajace się dwa razy w tygodniu:
wtorek: godz. 19.30-21.30
czwartek: godz. 19.00-20.30
SALA GIMANASTYCZNA DOMU STUDENCKIEGO AWF UL. ŚW. ROCHA 9
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www