Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Hola Puerto Rico !
2017-06-26


PUERTO RICO i DESPACITO! 

Słońce, plaża, ocean, + 40 stopni i MY w strojach ludowych. 
To krótki opis naszego festiwalu w pięknym i malowniczym Puerto Rico. 
 
W dniach od 6 do 20 czerwca 2017 r. braliśmy udział w I Międzynarodowym Festiwalu w Puerto Rico. W ciągu całego festiwalu zwiedziliśmy miasta wzdłuż zachodniego i północnego wybrzeża wyspy.  Byliśmy na spotkaniu z Gubernatorem Generalnym. W rozgłośniach radiowych - Despacito, po kilku dniach już wszyscy znali słowa piosenki, która podbija listy przebojów na całym świecie.

Chcesz zobaczyć jak się bawiliśmy?
Zapraszamy do galerii zdjęć :D

Festyn dla rodzin zastępczych
2017-05-15


13 maja braliśmy udział w festynie rodzinnym pod hasłem "Majówka z rodziną zastępczą", który odbył się w MDK nr 1 w Poznaniu. Zaprezentowaliśmy dwie choreografię - tańce rzeszowskie i tańce lubelskie. To był też czas debiutu dla większości młodych tancerzy, którzy wkroczyli w progi ZTL w październiku. 

Obóz taneczny - Rudno 2017
2017-04-26

Jesteśmy już po kolejnym obozie taneczno-kondycyjnym w Rudnie. Podczas zgrupowania zostały połączone dwie grupy taneczne (grupa początkująca i grupa koncertowa). Na obozie przećwiczyliśmy większość naszego zespołowego repertuaru. Tancerze mieli możliwość nauczenia się nowych kroków i podszlifowania już znanych. Nowi członkowie zespołu, którzy dołączyli do nas w październiku, już oficjalnie po zgrupowaniu bedą przychodzić na zajęcia grupy koncertującej. Już nie możemy doczekać się wspólnych treningów w sali gimnastycznej i nowych wyzwań jakie czekają na nas.   Dla spragnionych zdjęć  zapraszamy do krótkiej galerii zdjęć --> GALERIA

Życzenia Świąteczne od ZTL "Poznań" AWF
2016-12-21
Wszystkim naszym sympatykom i przyjaciołom składamy życzenia wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku! 
 
Świąteczna Bimba
2016-12-06
To już taka poznańska tradycja, że w grudniowe niedziele na ulicach Poznania pojawia się nietypowy tramwaj. Przystrojony w lampki i świąteczne ozdoby jest widoczny z daleka. Mieszkańcy mogą też usłyszeć wydobywające się z wagonu dźwięki kolęd i pastorałek, a za sterami siedzi sam Gwiazdor, odziany w zielony płaszcz i czapkę! 
18 grudnia na pokładzie Świątecznej Bimby poznaniaków powitają tancerze i muzycy ZTLu. :)Jak co roku zaprosimy do zaśpiewania z nami najpiękniejszych polskich kolęd, także tych trochę już zapomnianych.
Szczegóły oraz trasa przejazdu dostępna tutaj.  
IX Festiwal Tańca AWF
2016-11-28
Serdecznie zapraszamy na IX Festiwal Tańca AWF, organizowany przez pracowników Zakładu Tańca i Fitnessu naszej uczelni. Na scenie zaprezentuje się również ZTL "Poznań" AWF w najnowszej choreografii tańców kaszubskich. Festiwal odbędzie się 1 grudnia (czwartek) o godz. 18.30 w auli budynku głównego AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39. Wstęp na wydarzenie jest wolny. 
Świętomarcińskie przysmaki z całego świata!
2016-11-09
"Jako Poznaniacy jesteśmy dumni ze swojej świętomarcińskiej tradycji wypieku rogala – i słusznie, bo jest to unikalny na skalę światową słodki przysmak. Jednak, jak niedawno odkryłem, święto Świętego Marcina jest niezwykle popularne w Europie i wiąże się z nim wiele ciekawych tradycji kulinarnych, o których raczej nie mamy pojęcia". Jakich? Odpowiedź w artykule "City Event Poznań" - serdecznie zapraszamy do lektury tutaj! 
 
DOŁĄCZ DO NAS!
2016-10-28
W szeregi ZTL "Poznań" AWF można wstąpić w każdej chwili - wystarczy dołączyć do nas podczas prób.
Zapraszamy!  

 
DOŁĄCZ DO NAS!
2016-10-05
Taniec, muzyka, koncerty na polskich i zagranicznych scenach, wyjazdy na festiwale oraz organizacja Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE w Poznaniu to tylko cześć działań Zespołu. Jest to także miejsce, gdzie można spotkać przyjaciół na całe życie i poznać wielu niesamowitych ludzi.
Zespół szuka tancerzy i tancerek do grupy koncertowej oraz amatorów do grupy początkującej – wszystkiego można nauczyć się od podstaw. Zapraszamy na nabór do Zespołu w dniu 11 i 13 października w sali gimnastycznej Domu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego na ul. św Rocha 9. godz. 20.00.

Noc Naukowców 2016
2016-10-05
30 września w ramach organiznowanej na naszej uczelni Nocy Naukowców zaprosiliśmy dzieci na zajęcia dotyczące polskiego folkloru. Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać oryginalne stroje ludowe oraz instrumenty muzyczne kapeli ludowej, poznać ludowe przyśpiewki i okrzyki, nauczyć się narodowych oraz regionalnych tańców ludowych. Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz fanpage na portalu Facebook.
Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www