Aktualności Multimedia Galeria Festiwal Integracje Kontakt Zespół Forum
Relacja z koncertu
2016-04-25
Fotorelacja z koncertu w ramach Krajowej Wystawy "Miasto - Ogród" jest już dostępna na naszym Fan Pagu na portalu Facebook. Zapraszamy tutaj. 

Krajowa Wystawa Miasto Ogród w Pile
2016-04-04
Serdecznie zapraszamy na występ ZTL "Poznań" AWF podczas Krajowej Wystawy Miasto Ogród w Pile. Koncert odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia o godz. 12.45 w Parku na Wyspie. Zaprezentujemy się w godzinnym programie artystycznym.


 
Wesołych Świąt!
2015-12-23
Wszystkim naszym sympatykom i przyjaciołom składamy życzenia wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku!

 
Świąteczna Bimba z Zespołem Tańca Ludowego "Poznań" AWF
2015-12-09
Jak co roku, MPK Poznań oraz Klub Miłośników Pojazdów Szynowych zaprasza na przejazd Świąteczna Bimbą. 20 grudnia Gwiazdorom, śnieżynkom oraz Konduktorom towarzyszyć będzie Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wspólnego kolędowania wraz z członkami zespołu podczas podróży tramwajem po ulicach Poznania. Do przejażdżki rozśpiewanym pojazdem zapraszamy w niedzielę 20 grudnia, pomiędzy godzinami 12.00, a 16.30. Na pasażerów oczekiwać będą tancerze w oryginalnych strojach ludowych wraz z kapela ludową. Mamy nadzieję, że umilimy naszym pasażerom czas zakupowych szaleństw, zapewnimy chwilę radości oraz wprowadzimy w iście świąteczny nastrój.Spotkanie opłatkowe ZTLu
2015-12-09
Wszystkich tancerzy, muzyków oraz przyjaciół Zespołu Tańca Ludowego "Poznań" zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się 17 grudnia, w czwartek, o godz. 19.00 w sali 265 budynku głównego Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.
Koncert ku pamięci Jagody i Wiktora
2015-11-12

25 sierpnia w tragiczny i niespodziwany sposób odeszła wraz ze swoim synkiem Wiktorem, Jagoda - nasza koleżanka, tancerka i aktywna działaczka Światowego Przeglądu Folkloru „Integracje”. Chcielibyśmy pożegnać ją tak jak umiemy najlepiej: wspólnym wieczorem spędzonym w gronie jej bliskich i przyjaciół, pełnym ciepłych wspomnień, wypełnionych tańcem, muzyką i śpiewem.
Wraz z Rodzicami Jagody zapraszamy na koncert poświęcony pamięci jej i jej synka, Wiktora. Wydarzenie odbędzie się 5 grudnia (sobota) o godz. 18.00 w dużej sali siedziby Zespołu Pieśni i Tańca "Łany" - ul. Dożynkowa 9G w Poznaniu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspomnieć Jagodę i jej synka oraz pożegnać ich wspólnie z nami - wstęp na koncert jest wolny.

Oficjalna sesja zdjęciowa Zespołu
2015-10-26
W maju tancerze oraz muzycy ZTL "Poznań" AWF wzięli udział w oficjalnej sesji zdjęciowej na terenie Muzeum Ziemi Średzkiej "Dwór w Koszutach". Efekty naszej pracy możecie Państwo obejrzeć w zakładce galeria oraz na naszym FanPagu na portalu Facebook.
V Jubileuszowy Bal Niepodległościowy
2015-10-26
Nasz Zespół już po raz piąty zaprezentuje się podczas Balu Niepodległościowego organizowanego przez Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu "OAZA". W tym roku, 7 listopada, publiczności przedstawimy suitę tańców rzeszowskich, a o północy wspólnie z gośćmi balu zatańczymy poloneza. 
AKCJA REKRUTACJA!
2015-09-16
Zespół poszukuje tancerzy i tancerek do grupy koncertowej oraz amatorów do grupy początkującej – wszystkiego można nauczyć się od podstaw.
Zapraszamy na nabór do Zespołu w dniu 6 i 8 października w sali gimnastycznej Domu Studenckiego Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego na ul. św Rocha 9. o godz. 20.00. Spotkanie ma charakter informacyjny i nie jest zobowiązujące.

 Film Promocyjny

Facebook FanPage

VideoBlog


Dla studenta
webdesign, sklepy internetowe, strony www